KONST / Litografier / Färglitografi 13062367
nr 1306 2367
Laila Prytz
(f. 1907), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/40. Motivet: 25x17 cm
Kondition: med dedikation
Laila Prytz, svensk målare född i Gällivare 1907.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:42:31
150 kr
200 kr
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)